Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Δευτέρα, 25 Μαΐου 2020
 

Γραφείο Τύπου > Πρόγραμμα Αγώνων

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ       Κατηγορία Διοργάνωση Τμήμα
18/9/2019 17:00 ΠΑΝ. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-68   ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
21/9/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΕΦΑΟΖ Β' 33-50   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
21/9/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΕΦΑΟΖ Β΄ 62-39   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
24/9/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 42-72   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
24/9/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18-82   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
28/9/2019 14:30 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 31-57   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
28/9/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β' 39-53   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
28/9/2019 20:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 32-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
28/9/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 71-22   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
30/9/2019 21:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-45   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1/10/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-78     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
1/10/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-51   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
5/10/2019 18:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 44-34     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
5/10/2019 19:00 ΙΛΙΟΥ Β' ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-65   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
5/10/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β΄ 42-57     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
5/10/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β΄ 103-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
6/10/2019 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-61   ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
6/10/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71-75   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
7/10/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 37-63   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
8/10/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 29-70   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
8/10/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 33-76   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
12/10/2019 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 58-46   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
12/10/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 59-54     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
13/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-53   Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
13/10/2019 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-70   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
14/10/2019 21:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-48   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
15/10/2019 20:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-50   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
15/10/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-66   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
19/10/2019 13:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 24-59   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/10/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' 55-26   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
19/10/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' 83-11   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/10/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 81-64   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
20/10/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 76-60   Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20/10/2019 17:00 8o ΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-72   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
21/10/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 31-60   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
22/10/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 32-47   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/10/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 35-58   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
26/10/2019 09:45 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 51-43     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
26/10/2019 11:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 86-25     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
27/10/2019 14:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΝΕΟ) ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 70-60     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/10/2019 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-20     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
29/10/2019 21:30 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΕΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 101-60     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
2/11/2019 15:15 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 26-62     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
2/11/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β΄ 54-24     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
2/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β΄ 56-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
2/11/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β' 85-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
3/11/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62-83     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
3/11/2019 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-72     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/11/2019 17:45 Χ.ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2-1     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
3/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16-55     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
4/11/2019 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-44     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
5/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-40     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
5/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
5/11/2019 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 47-49     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
9/11/2019 13:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΙΘ 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 119-45     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
9/11/2019 16:30 ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 0-20     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
9/11/2019 20:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 64-68     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 67-37     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
10/11/2019 12:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-18     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
10/11/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-76     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 51-37     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
11/11/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 66-29     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
12/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 38-72     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
12/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 63-74     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
16/11/2019 17:00 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-59     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
16/11/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 47-34     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
16/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50-39     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
17/11/2019 14:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 60-31     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
17/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 21-50     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
18/11/2019 20:30 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 39-69     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
19/11/2019 20:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
19/11/2019 21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
20/11/2019 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-78     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
23/11/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 34-29     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
23/11/2019 18:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 32-61     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
23/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ΄ 39-28     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
23/11/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' 60-66     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
24/11/2019 09:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΜΕΛΙΣΣΙΑ 46-35     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
24/11/2019 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27-40     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
24/11/2019 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 96-66     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
24/11/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 69-73     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
25/11/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 56-75     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
26/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 50-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
26/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ 65-78     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
30/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 41-30     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1/12/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56-68     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1/12/2019 16:00 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 53-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
1/12/2019 17:30 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 44-62     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
1/12/2019 18:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 82-75     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
1/12/2019 18:15 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-18     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
1/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 41-38     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
2/12/2019 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-43     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
3/12/2019 20:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
3/12/2019 21:30 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 68-71     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
7/12/2019 16:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-65     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
7/12/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
7/12/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 60-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
8/12/2019 14:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 76-39     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
8/12/2019 17:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΝ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 35-52     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
8/12/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΦΗ 58-66     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
8/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 24-36     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
8/12/2019 20:45 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 49-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
8/12/2019 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 56-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/12/2019 20:45 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 42-44     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
10/12/2019 21:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 100-49     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
12/12/2019 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 85-48     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
14/12/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 38-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
14/12/2019 18:30 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 36-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
14/12/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' 66-38     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
14/12/2019 20:00 ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
14/12/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β΄ 64-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
15/12/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ 66-83     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/12/2019 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-64     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
15/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 42-39     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
15/12/2019 20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 44-11     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
17/12/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 67-52     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
17/12/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 62-87     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
21/12/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 34-43     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
21/12/2019 17:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
21/12/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
21/12/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 60-47     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
22/12/2019 13:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 76-57     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
22/12/2019 14:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 47-25     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
22/12/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 56-65     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/12/2019 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ (ΑΝ) ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 49-62     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
22/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 46-30     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
5/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-73     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/1/2020 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-75     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/1/2020 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 45-69     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
11/1/2020 16:00 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
11/1/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
11/1/2020 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Β' 42-29     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
11/1/2020 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β΄ 23-67     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/1/2020 12:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 39-41     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-85     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12/1/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 78-73     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/1/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 20-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
13/1/2020 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-54     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
14/1/2020 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-51     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
14/1/2020 21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 96-36     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/1/2020 12:30 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
18/1/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ 69-25     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/1/2020 09:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/1/2020 15:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 69-49     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
19/1/2020 17:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-67     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
19/1/2020 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 48-56     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
19/1/2020 19:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-26     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
19/1/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39-54     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
20/1/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 71-65     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
21/1/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ 26-59     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
21/1/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ 61-78     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
25/1/2020 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 28-51     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
25/1/2020 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
26/1/2020 10:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 32-27     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/1/2020 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 72-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
26/1/2020 12:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 36-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
26/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 79-68     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
26/1/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21-50     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
27/1/2020 21:45 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 66-50     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
28/1/2020 19:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 68-64     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
28/1/2020 21:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
1/2/2020 13:45 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
1/2/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ 66-24     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1/2/2020 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 51-52     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
1/2/2020 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 77-54     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
2/2/2020 12:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 53-31     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
2/2/2020 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 70-48     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ 94-77     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
2/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 23-37     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
3/2/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 48-56     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
4/2/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 42-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
4/2/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ 42-106     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
8/2/2020 09:15 EUROHOOPS DOME ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
8/2/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 48-35     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
8/2/2020 19:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 18-57     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
9/2/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59-83     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
9/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 61-64     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/2/2020 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 33-25     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
9/2/2020 18:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 73-76     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 71-39     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
10/2/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 36-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
11/2/2020 20:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 71-67     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
11/2/2020 21:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-73     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
14/2/2020 17:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 52-67     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
15/2/2020 09:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
15/2/2020 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 81-66     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
15/2/2020 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ -ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄ 75-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
15/2/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ' 20-0     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
16/2/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 63-74     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
16/2/2020 16:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 52-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
16/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 12-38     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
17/2/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 54-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
18/2/2020 21:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-68     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/2/2020 21:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-49     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/2/2020 11:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
22/2/2020 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 65-35     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
23/2/2020 16:45 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-40     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
23/2/2020 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 79-61     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
24/2/2020 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-77     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
25/2/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 42-32     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
25/2/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 46-76     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
29/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 78-66     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
1/3/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 49-81     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
3/3/2020 21:30 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 51-47     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
3/3/2020 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-59     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
7/3/2020 09:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Β' ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
7/3/2020 11:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΚΜΣΠ Ο ΚΑΛΛΙΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
7/3/2020 13:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-77     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
7/3/2020 18:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 51-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
8/3/2020 13:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
8/3/2020 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-62     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
8/3/2020 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-72     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/3/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-40     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
10/3/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 43-47     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
10/3/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 88-60     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
14/3/2020 17:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
14/3/2020 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
14/3/2020 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
14/3/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
15/3/2020 12:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
15/3/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΑΒ     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/3/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΒ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
15/3/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
16/3/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
21/3/2020   ΟΑΚΑ ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
21/3/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
21/3/2020   ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
21/3/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
22/3/2020 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/3/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
28/3/2020   Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
28/3/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
28/3/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
29/3/2020 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΠΟΡΤΙΓΚ     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/3/2020 14:45 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
29/3/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
29/3/2020 19:20 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
4/4/2020   ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
4/4/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
4/4/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
5/4/2020 17:00 ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/4/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
11/4/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
11/4/2020   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΖΕΦ. ΑΕΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
11/4/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΜΣΠ Ο ΚΑΛΛΙΣΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
12/4/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/4/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
25/4/2020   ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
25/4/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
26/4/2020   ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/4/2020 17:00 ΠΑΝ. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
26/4/2020 17:45 ΟΛΥΜΠΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
3/5/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/5/2020 09:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
10/5/2020   ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
10/5/2020 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
16/5/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
17/5/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
17/5/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
24/5/2020 15:30 1o ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
24/5/2020 16:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009
 

You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.

- Michael Jordan

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία